Home | Bory Tucholskie | Tleń | Mapa | Noclegi

Misja i idea projektu

Zadaniem projektu jest promocja miejscowości, atrakcji oraz obiektów turystycznych. Celem projektu jest stworzenie rzetelnej i ciekawej dla turystów bazy, umiejętnie porządkującej informacje na temat Borów Tucholskich.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy, że na stronie będą zamieszczane tylko sprawdzone, rzetelne informacje. Wszystkie wpisy podlegają ciągłym weryfikacjom, których celem jest poszerzenie wiedzy turysty. Jeżeli jakaś informacja budzi Twoje zastrzeżenia, poinformuj nas o tym wysyłając wiadomość na adres tlen@las.pl - wpis zostanie zawieszony, skontrolowany i uzupełniony o brakujące informacje.

Bezpłatna reklama obiektu noclegowego

Aby dodać swój obiekt do bazy noclegowej wystarczy na stronie głównej swojej witryny umieścić link do strony serwisu. Aby umieścić link na stronie wystarczy skopiować poniższy link i wkleić do kodu html Twojej strony.

Następnie przesłać na adres tlen@las.pl następujące dane:

- rodzaj obiektu
- nazwa obiektu
- adres obiektu (ulica/miejscowość, numer obiektu, kod, poczta)
- adres e-mail
- adres strony www
- zdjęcie obiektu (min. 600 x 450 pikseli, 72 dpi, 10% kompresji)
- krótka informacja o obiekcie
- link zwrotny (do strony z opublikowanym linkiem)

Administrator zastrzega sobie prawo do odmowy wstawienia obiektu, modyfikacji przesłanych tekstów oraz dodania własnego komentarza. Dopuszcza się jego modyfikację, aby dostosować do wyglądu serwisu, umieszczanie go w grupie linków opisanych jako "linki", "partnerzy", "polecamy". Nie dopuszcza się ukrywanie linku w jakikolwiek sposób np. poprzez nadanie mu koloru tła czy umieszczanie pod obiektami.

Podwójne korzyści

Zyskasz atrakcyjny wpis do bazy obiektów noclegowych, których klientami są osoby poszukujące noclegu w Twojej okolicy oraz dzięki wymianie linków Twoja strona będzie bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek i uzyska wyższe pozycje powiększając link popularity - tego typu linki są najbardziej cenionymi przez osoby zajmujące się profesjonalnym pozycjonowaniem.

(c) 2007 mieruszewski.pl